sidearea-image
Майстерня краси «Pudra» («Пудра») - це новий сучасний заклад люкс-рівня, де мешканці та гості Дрогобича можуть отримати спеціалізовані комплексні послуги.
м. Дрогобич вул. Площа Ринок 6
096 500 24 50
pudra.lviv.ua@gmail.com
Підписуйтесь на нас
 

Косметолог

Косметолог

Косметологія в Дрогобичі — це наука про естетичні проблеми організму людини, їх причини, прояви та методи корекції. Також цим цим поняттям позначають набір методик, спрямованих на корекцію зазначених вад. У косметології використовуються досягнення дерматології, фізіотерапії, косметичної хімії, ортопедії, відновлювальної медицини та інших наук.

Косметолог Дрогобич
– комбінована чистка обличчя/спини
– комбінована чистка обличчя+пілінг
– комбінована чистка спини+пілінг
– ультразвукова чистка обличчя/спини
– пілінг обличчя, спини (мигдалевий, саліциловий, азелаїновий, молочний)
– prx35-t33 – 1 мл (2 мл)
– карбокситерапія
– мезотерапія обличчя, навколо очей, волосяної частини голови (+дарсонвалізація)
– біоревіталізація
– біорепарації (полінуклеотиди)
– lift up терапія (біоармування полінуклеотидами + пілінг mca35)
– масаж тоффа (+маска)
– класичний масаж (+маска)
– комплексна процедура для обличчя та шиї
– комплексна процедура для обличчя, шиї та декольте
– процедура глибокого зволоження (обличчя, шия)

Масаж обличчя Дрогобич– це вкрай необхідна процедура для підтримання тонусу, еластичності та пружності Вашої шкіри. Цим способом Ви зможете призупинити вікові зміни, омолодити шкіру, зняти напругу м’язів обличчя. У жінок після 30-ти років цей вид догляду за обличчям буде ефективний як антивіковий.

Комбінована чистка обличчя Дрогобич — це поєднання декількох косметологічних методів очищення шкіри для отримання найефективнішого результату. Вона використовується тоді, коли одного методу — механічної або ультразвукової чистки — недостатньо.

Ця процедура дозволяє дбайливо глибоко і водночас дбайливо очистити та обробити проблемні ділянки шкіри.

Ультразвукова чистка (УЗ чистка) Дрогобич – це апаратне очищення, яке проводиться за допомогою ультразвукових хвиль високої частоти. На сьогоднішній день ультразвук є одним із самих безпечних, ефективних та популярних методів очищення.

При безін’єкційній мезотерапії м. Дрогобич не відбувається  проколювання шкіри і тому ця процедура є абсолютно безболісною.
В залежності від проблемності шкіри на неї наноситься комплекс спеціальних активних препаратів.
Активні речовини доставляються у глибокі шари шкіри, за допомогою електропорації , незалежно від їх заряду та молекулярної ваги.  Через електричні імпульси здійснюється вплив безпосередньо на ліпідні мембрани клітин, що дозволяє створювати тимчасові наскрізні водні канали для успішного транспорту лікарських препаратів та білків у шкіру та підшкірну клітковину. Омолоджуючий ефект досягається за допомогою безголкової мезотерапії  Дрогобич абсолютно безболісно  та суттєво скорочується реабілітаційний період.

Мікротокова терапія Дрогобич – це м’який і делікатний вплив на шкіру та м’язи обличчя за допомогою струмів низької частоти. Слабкі токові імпульси відновлюють мікроциркуляцію та обмінні процеси в тканинах, стимулюючи утворення фібропластів. Завдяки цьому активізується синтез колагену та еластину. Результат – розгладжуються зморшки, підтягуються контури овалу обличчя, стають менш помітними рубці та розтяжки.

Сьогодні мікротоки – одна з найсильніших косметологічних апаратних методик для омолодження. Їх видимий ефект проявляється вже після першого сеансу – шкіра виглядає свіжіше, молодше, має зовсім інший колір.

Інформація
Категорія:

Професійні послуги

Дата:

21.01.2022