sidearea-image
Майстерня краси «Pudra» («Пудра») - це новий сучасний заклад люкс-рівня, де мешканці та гості Дрогобича можуть отримати спеціалізовані комплексні послуги.
м. Дрогобич вул. Площа Ринок 6
096 500 24 50
pudra.lviv.ua@gmail.com
Підписуйтесь на нас
 

Перукарські послуги

Перукарські послуги

Стрижки

Ми використовуємо сучасні перукарські інструменти таких брендів як: Y.S. Park, Tondeo та Kasho.

Укладки та зачіски

Професійні укладки та трендові зачіски наші перукарі-стилісти створюють з фірмовими стайлерами та брашами.

Ми використовуємо фени Dyson з супер потужним двигуном, що дозволяє сушити Ваше волосся у 2 рази швидше. А технологія Intelligent Heat Control вимірює температуру повітря 20 раз в секунду, щоб запобігти нагріванню волосся та захистити його блиск.

Фарбування

Креативні та професійні колористи салону дозволяють собі більше творчої свободи у всіх процесах фарбування без шкоди для Вашого волосся і без додаткового часу витримки, бо використовують технологію b3 Brazilian Bond Builder. Ця професійна косметика допомагає захистити та відновити структуру волосся під час фарбування.

Ми використовуємо революційні фарби нового покоління: Dia Richesse, Dia Light, Mojirel, High Lift, Luocolor, INOA та Lebel.

Відновлення структури волосся

Після проведення діагностики наш стиліст підбере персоналізований догляд та відновлення саме для Вашого волосся. Ми використовуємо тільки інноваційні технології b3 Brazilian Bond Builder, Olaplex, коктейлі Fusio-Dose KERASTASE, Chronologiste KERASTASE, які знизять ламкість та пошкодження під час фарбування, повернуть шовковистість та блиск, покращать цілісність волосся та збережуть колір.

Інформація
Категорія:

Професійні послуги

Дата:

21.01.2022