sidearea-image
Майстерня краси «Pudra» («Пудра») - це новий сучасний заклад люкс-рівня, де мешканці та гості Дрогобича можуть отримати спеціалізовані комплексні послуги.
м. Дрогобич вул. Площа Ринок 6
096 500 24 50
pudra.lviv.ua@gmail.com
Підписуйтесь на нас
 

Візажист

Візажист

Фарбування брів фарбою м. Дрогобич

Красиві брови – це основа основ будь-якого макіяжу. Саме форма брів задає особі настрій, саме красиві брови, інший раз, можуть замінити собою весь мейк відразу. Якщо ваші брови мають красиву натуральну форму, то ви – щасливиця, адже це велике багатство.

Якщо ж ви бачите, що є певні недоліки, то це – не привід впадати у відчай, а привід вдатися до різних косметичних засобів, благо ринок декоративної косметики зараз надає дівчатам дійсно вражаючий асортимент. Також, якщо ви хочете мінімально вранці возитися з олівцями для брів, тінями, гелями і тушами, то хорошим виходом буде використання стійкої фарби для брів: одного фарбування цілком вистачить на тижневий термін, а може і більше, тому як мінімум раз варто проекспериментувати.

Стиліст Дрогобич
– чоловіча/жіноча стрижка
– укладка волосся
– фарбування однотонне
– мілірування
– накрутка
– завивка
– зачіски
– весільні зачіски
– складні техніки фарбування
– лікування волосся
– холодне відновлення волосся
– кератин
Візажист Дрогобич
– фарбування брів фарбою/ хною
– ламінування брів
– макіяж
– макіяж весільний
– урок самомакіяжу

Фарбування брів хною

Догляд за бровами за допомогою хни — широкий комплекс косметологічних процедур, які практикуються багатьма салонами краси. За допомогою хни можна:

  • Зробити брови більш виразними
  • Прибрати шрами, рубці та інші дефекти
  • Приховати відсутні ділянки волосся на час нарощування брів

По суті, за допомогою хни проводиться фарбування волосяного покриву. Найближчим еквівалентом хни є фарба для брів. Відмінність між ними полягає лише в складі. Якщо фарба — це хімія (окислювач + основа), то хна є виключно натуральним продуктом.

Ламінування брів Дрогобич

Ламінування брів — це те саме, що й довгострокова укладка, яка дає змогу зафіксувати волоски в потрібному положенні, надати гарної форми неслухняним бровам і забути про потребу щодня фіксувати їх гелями. Весь наступний місяць брови матимуть вигляд щойно розчесаних — і дуже природних.

Макіяж нюд

Краса вимагає жертв? Не завжди. З сучасними засобами для догляду кожна дівчина може чудово виглядати щодня. Велику увагу ми приділяємо насамперед макіяжу. Так важливо підкреслити обличчя, очі, вилиці. Яскраві макіяж, яскраві тіні, насичена помада – все це залишаємо позаду себе. 2021 рік диктує нові тенденції.

Важливою особливістю є природність. Це означає, що у новому сезоні величезну увагу завойовує нюдовий макіяж.

Представляємо вам найчарівніші ідеї.

Дизайнери здорово попрацювали та показали нам, як можна виглядати чудово та максимально природно. Нюдова техніка тепер використовується скрізь: у повсякденному образі, на роботі, а також із чудовими вечірніми вбраннями. Дуже її порівнюють із технікою без макіяжу. І насправді їх дуже легко переплутати. Обидва варіанти мають на увазі під собою використання мінімального макіяжу. Щоправда, нюдова техніка має не такі суворі межі. Наприклад, тут ми маємо право використовувати ніжно-рожеві, молочні та жовті відтінки тіней та помади.

Інформація
Категорія:

Професійні послуги

Дата:

21.01.2022